Monday, May 11, 2009

Läti majandus langes 2009 Q1 ootuspärased 18% (y-o-y)

Täna avaldas Läti statistikabüroo 2009.a. I kvartali majandukasvu esialgse hinnangu, mis oli 18% väiksem kui aasta varem. Üsna ootuspärane tulemus. Kvartaalne (sesoonselt korrigeeritud) langus jäi nähtavasti umbes kuskile 10-11% kanti.
Koledad numbrid, aga positiivne on see, et selliseid numbreid me ju ootasimegi. Igal juhul loodame, et kolmapäeval avaldatavad Eesti numbrid on veidi paremad, kuigi kindlasti mitte oluliselt (minu prognoos on 15-18% langust y-o-y).
Mina usun, et vähemalt kvartaalse langusnumbrina peaks käesolev kvartal jääma kõige nõrgemaks selles tsüklis. Aga langus muidugi veel jätkub.

5 comments:

助けて~! said...

凄く困ってます☆ love-cac@docomo.ne.jp すぐに連絡ください

精神年齢 said...

あなたの精神年齢を占ってみよう!当サイトは、みんなの「精神年齢度」をチェックする性格診断のサイトです。精神年齢度には、期待以上の意外な結果があるかも??興味がある方はぜひどうぞ

出張ホスト said...

マダムと甘い時間を過ごしてみませんか?性欲を持て余しているセレブたちは出張ホストサービスで男性を探し、セックスを求めているのです。ホスト希望の方なら容姿や年齢は一切不問!ご近所の女性を探して、多額の報酬をゲットしよう

メル友募集 said...

今まで同い年や年下としか付き合ったことなくて疲れてしまいました…優しくリードしてくれるような大人の男性に憧れます。 ayu-cha@docomo.ne.jpよかったらメールしてみてください。

Adams Kevin said...

Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

私メイビスCalos、代表Aiicco保険plcは、我々は信頼と名誉の個体差に融資を配る。我々は、2%の貸付金利を提供します。あなたがこのビジネスに興味がある場合は、メールでご連絡ください:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)現在、彼の融資転送文書はOK続ける。あなたがビジネスや学校をセットアップする融資が必要な場合は、Aiicco保険PLCに非常に歓迎されている。また、メールでご連絡することができます:(amaah.credit.offer@gmail.com)。私たちは前に週要求された量を転送することができます。